Stavbyvedoucí HSV

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro malou stavební společnost, která se zabývá HSV - rekonstrukcemi a přestavbami obchodních domů, hledáme stavbyvedoucího se zkušenostmi s vedením stavby po personální i ekonomické stránce, který je ochotný cestovat v rámci zakázek po celé ČR a SR. Jedná se o rozšíření stávajícího týmu z důvodu přibývajících zakázek.

  • Kompletní řízení stavby (rekonstrukce, přestavby)

  • Řízení cca 10 členného stavebního týmu

  • Řízení ekonomiky stavby

  • Práce s výkresovou dokumentací (v programu CAD)

  • Komunikace se zákazníkem

  • Spolupráce a komunikace s dodavateli

  • Zakázky po celé ČR a SR

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s řízením stavby (personální i ekonomická část)

  • Flexibilita

  • Ochota cestovat

  • Angličtina - čtení výkresů a emailová komunikace

Nabízíme

  • Mzda 50.000 - 80.000Kč dle zkušeností

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Čerpání přesčasových hodin formou náhradního volna

  • Různorodá a zajímavá práce v oblasti stavebnictví

  • Rodinná atmosféra v malé, ryze české společnosti

Benefity

  • Služební automobil

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Vojtěch Dítě