Řidič C+E do Německa

Jihočeský kraj

Popis pozice

Máte místo srdce motor a v žilách vám koluje místo krve nafta? Pokud ANO, nabízíme stále a dlouhodobé pracovní místo v Německé společnosti kousek za hranicemi, která má flotilu nejnovějších vozů Volvo a ostatní kolegové jsou věšinou Češi, včetně dispečerů.

  • Řízení nových, moderních vozů Volvo FH460 - souprava, nebo tandem s plachtou

  • Zakázky po Evropě - 80% Německo, Belgie, Švýcarsko, Rakousko, Holandsko

  • Odpovědnost za zabezpečení nákladu pro přepravu

  • Dohled nad nakládkou a vykládkou

  • Péče o svěřený vůz - firma má vlastí myčku, čerpací stanici a servis

  • Komunikace s dispečery v čestině

  • Všechny vozy jsou pravidelně servisovány

  • Pracovní doba - pondělí až pátek, občas se vyjíždí v neděli večer

*Vozy Volvo FH460 jsou moderní vozy poslední generace, vybavené podpůrnými asistenty, ledničkou, nezávislou klimatizací a moderní komunikační technikou (GPS, tablet, mobilní telefon)

Profil kandidáta

  • ŘP sk. C+E

  • Profesní průkaz

  • Zkušenosti s řízením nákladních automobilů výhodou

  • Spolehlivost a dobré vystupování

  • Němčina je výhodou

Nabízíme

  • Nástupní mzda 2000€ hrubého - od podzimu navýšení na cca 2270€

  • Diety v rozmezí 550€ - 750€ čistého

  • Čistá mzda se pohybuje v rozmezí 2300€ - 2400€ čistého

  • Příplatky za dobré řízení - spotřeba, dodržování předpisů, atd.

  • Česky mluvící kolegové - řidiči, dispečeři a servisní technici

  • Německá pracovní smlouva

  • Možnost čerpat výhody německého sociálního systému - příspěvek 200€ na dítě

  • Výhody německého zdravotního systému a rychlá pomoc v případě potřeby jejich využití - lékaři v blízkosti centrály (pomoc s překladem, atd.)

  • Pomoc s veškerou administrativou - banka, pojišťovna, atd.

  • Rovné a příjemné jednání směrem ke všem zaměstnancům

  • 24 dnů dovolené

  • Volné víkendy

  • Pracovní oděv

  • Sociální zázemí na centrále - kuchyňka, sprcha, automat na sladkosti

  • Oplocené firemní parkoviště

  • Firemní oslavy a setkání

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Nadstandardní lékařská péče

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4426647  Datum zveřejnění: 16.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 2 270 EUR/měsíc