OFFICE MANAŽER do výrobní firmy

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta zabývajícího se výrobou chladících zařízení hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Office manažer. Pokud jste komunikativní typ, který je pečlivý a zároveň proaktivní, a navíc se domluvíte anglicky, neváhejte a čtěte dál.

  • starost o chod kanceláře - od pošty přes zajištění služebních cest až po objednávky kancelářských potřeb

  • administrativa a starost spojená se zahraničními návštěvami (ubytování, občerstvení, doprava atd.)

  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti - marketing, HR, vedení aj.

  • dáme Vám prostor se případně realizovat i v dalších činnostech/oblastech

Profil kandidáta

  • angličtina na komunikativní úrovni (min. B1)

  • zkušenost z obdobné pozice

  • spolehlivost, proaktivnost

  • ovládat balíček MS Office

Nabízíme

  • pracovní dobu s flexibilním začátkem i koncem

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování přímo na pracovišti

  • výbornou dopravní dostupnost jak autem, tak MHD (Brno-Tuřany)

  • zázemí americké společnosti, která v Brně tvoří nové pracovní příležitosti

Benefity

  • Závodní stravování

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Kučerová
ID: 4426649  Datum zveřejnění: 16.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.