Technická podpora produktů průmyslové automatizace

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro ryze českou společnost působící v oblasti prodeje techniky a komponentů pro průmyslovou a domovní automazizaci hledáme nového kolegu na pozici Technické podpory prodeje.

  • po technické stránce budete zajišťovat podporu produktů zaměřených na průmyslovou automatizaci

  • budete vypracovávat nabídky a komunikovat je s ostatními stranami

  • na denní bázi budete komunikovat se zákazníky i dodavateli

  • budete se účastnit průběžných produktových školení

Profil kandidáta

  • technické vzdělání (SŠ nebo VŠ) v oborech elektro nebo automatizace

  • řidičský průkaz sk. B

  • angličtina na komunikativní úrovni

  • alespoň menší zkušenost s programováním v rámci průmyslové automatizace (PLC)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • roční osobní ohodnocení

  • kurz angličtiny přímo ve firmě

  • posilovna přímo v areálu firmy

Místo pracoviště je Brno-Židenice.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4426651  Datum zveřejnění: 16.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.