Zámečník

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do Ostravské společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Zámečník. Pokud máte pracovní zkušenosti na obdobné pozici, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

  • Výroba dílů z hliníkových plechů a hliníkových profilů řezáním, broušením, pilováním atd. pro skládání a svařování vagónových dílů

  • Sestavování a příprava těchto dílů v přípravcích pro svařování podsestav a sestav vagónů

  • Rovnání, broušení a úprava svařených celků

  • Znalost výkresové dokumentace a technologických postupů

Profil kandidáta

  • Nutná znalost výkresové dokumentace

  • Zodpovědnost, vysoká spolehlivost

  • Ochota pracovat na tři směny

  • Min. SŠ

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4427480  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.