Obchodník s AJ nebo NJ - CNC stroje/stavební stroje - Morava

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Jste Obchodník z technické oblasti (podmínkou CNC stroje/VZV, stavební stroje apod.) a ovládáte na velmi dobré úrovni anglický jazyk (případně německý)? Těšíme se na CV!

  • budete aktivně prodávat naše výrobky stávajícím zákazníkům a zároveň oslovovat zákazníky nové (strojní segment)

  • povedete obchodní jednání

  • budete realizovat prodejní nabídky, kalkulovat a vytvářet nabídky pro naše nové zákazníky

Profil kandidáta

  • zkušenost jako prodejce z technické oblasti min. 2 roky podmínkou

  • chceme prodejně orientovaná osobnost se zkušenostmi z B2B obchodu se zkušenostmi s prodejem strojů

  • Vaše bydliště leží v oblasti našeho prodeje (Jihomoravský, Olomoucký, nebo Moravskoslezský kraj)

  • jste sebevědomý, aktivní člověk s velkou motivací a velmi dobrou komunikací

  • aktivní znalost anglického jazyka podmínkou (případně Nj) - nadřízený cizinec

Nabízíme

  • práce v silné výrobní společnosti
    lákavé fin. ohodnocení

  • služební automobil i pro soukromé účely

  • mobilní telefon, notebook a tiskárnu

  • silné zázemí a lidský přístup a mnoho dalšího

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová