Risk analytik/právník – možnost 100 % home office

Praha

Popis pozice

Globální právnická společnost s přátelskou a neformální atmosférou, hledá do svého týmu risk analytika/právníka, který má zkušenosti s obdobnou pozicí.

V této společnosti můžete očekávat skvělé zaškolení a neustálé vzdělávání v oboru. Pozice je vhodná pro ty, kteří jsou zvyklí fungovat především ve virtuálním prostředí. Veškerá komunikace s kolegy či zahraničními pobočkami společnosti probíhá online v angličtině, proto je zde možnost pracovat pouze z domova. Kandidáti tak mohou bydlet kdekoliv v ČR.

Odměnou Vám bude atraktivní mzdové ohodnocení, roční bonus, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, neomezený home office, stravenky, Multisport karta a mnoho dalšího! Nástup možný ihned nebo dohodou. Moderní kanceláře v Praze v Karlíně.

  • analýza nových i stávajících zákazníků – vyhledávání informací o zákaznících i daném obchodním/právním případu

  • předcházení střetů zájmů a kontrola finančních záležitostí

  • odhalování případných ilegálních aktivit u zákazníků (praní špinavých peněz, zapojení do teroristických organizací)

  • podpora při řešení obchodních a právních konfliktů

  • spolupráce se zahraničními pobočkami za účelem získání informací o zákaznících

  • zajištění ochrany důvěrných informací a řízení procesů zabezpečení dokumentů

  • kontrola smluvních podmínek a podmínek externího poradenství

Profil kandidáta

  • Risk analytik – ideálně bakalářské vzdělání

  • Risk právník – právnické vzdělání podmínkou

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici

  • vynikající analytické dovednosti

  • výborná znalost angličtiny nutností (veškerá práce probíhá v angličtině)

  • ochota pracovat převážně v online prostředí

  • velkou výhodou vám bude znalost práce v oblasti rizik, dodržování předpisů nebo AML či předchozí zkušenosti s prací v advokátních kancelářích nebo firmách poskytujícími odborné služby

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • roční bonus

  • smartphone a laptop

  • 25 dní dovolené

  • 3 sick days

  • možnost 100 % home office

  • flexibilní pracovní doba

  • stravenky

  • Multisport karta

  • oslavy, teambuildingy a další společné akce

  • občerstvení na pracovišti

  • přátelská a neformální atmosféra

  • kanceláře v Karlíně

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Práce převážně z domova

  • 100% Home Office

  • Bez nutnosti ČJ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4427771  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.