Operátor výroby - ŠKODA AUTO!

Mladá Boleslav, Česko

Popis pozice

Hledáte stabilitu a možnost se rozvíjet a růst v rámci firmy? Máte možnost!

Společnost ŠKODA AUTO hledá zaměstnance.

Volné pracovní pozice jsou v lokalitě: Mladá Boleslav.
Přesné pracovní zařazení se odvíjí podle Vašich zkušeností a podle volných pracovních pozic.

Volné pozice:

  • Operátor ve výrobě

Profil kandidáta

Požadujeme docházku v třísměnném režimu (R/O/N).

Dobrý zdravotní stav.

Manuální zručnost.

Nabízíme

Nástup možný IHNED.

Pracovní smlouvu na HPP.

Možnost přestupu pod kmen ŠKODA AUTO.

Mzdu od 38 000 Kč – 41 000 Kč/měsíc

Možnost vyplácení záloh.

Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené).

Stravenky.

Závodní stravování.

Možnost ubytování.

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Relokační bonus

  • Příspěvek na ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4427772  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.