První úroveň IT podpory – vhodné pro absolventy – HPP

Praha-západ, Česko

Popis pozice

Hledáme aktivního a motivovaného IT-Support specialistu, kterého baví komunikovat se zákazníky a který chce rozvíjet své znalosti v IT. Budeš pracovat v mezinárodní dánské společností, která je největším dodavatelem paralelně dovážených léčiv v Evropě.

  • Poskytovat podporu interním uživatelům na úrovní L1 (cca 500 uživatelů)

  • Komunikovat s uživateli prostřednictvím telefonu a e-mailu

  • Řešit požadavky uživatelů, případně eskalovat na vyšší úroveň podpory

  • Instalace, konfigurace a řešení problémů pracovních stanic, telefonů a dalších souvisejících zařízení

Profil kandidáta

  • Ukončené SŠ vzdělání

  • Skvěle ovládáš češtinu a anglicky mluvíš alespoň na úrovni B2

  • Uživatelská znalost MS Windows, MS Office

  • Obecná znalost IT technologie

  • Dokážeš efektivně komunikovat, máš příjemný hlasový projev

  • Flexibilita (směnný provoz), schopnost pracovat v týmu a ochota učit se

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou v mezinárodní společnosti

  • Pracovní dobaPO - PÁ - 3směnný provoz po 8h

  • Práci v mladém kolektivu s možností dalšího rozvoje a růstu

  • „13. plat“ dle interních pravidel

  • 25 dní dovolené

  • Svozová doprava (Kladno, Rakovník, Slaný);

  • Zajištěné stravování – obědy a večeře - vlastní kantýna;

  • Příspěvek na internet a HO

  • Možnost Home Office dle domluvy

  • Vzdělávací a jazykové kurzy

  • Vybavení k práci jako pracovní notebook a firemní iPhone včetně mobilních dat

Benefity

  • Závodní stravování

  • Zajištěná doprava

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Homeoffice

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4427779  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.