Zákaznický servis NJ (B2) + AJ (B1) | Novojičínsko

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hovoříte německy a k tomu ovládáte částečně i angličtinu (stačí písemně)? Pokud ano a k tomu máte praxi na obchodním oddělení, zákaznickém servisu nebo nákupu a logistice, dejte mi o sobě vědět. :-) Ráda vám představím pozici pro výrobní závod, kde vás čeká atraktivní odměna a prima kolektiv.

  • každodenní komunikace v německém jazyce s našimi zákazníky a distributory

  • vyřizovaní telefonických, ale především písemných dotazů na firemní produkty

  • zpracovávání objednávek a zajištění dopravy

  • trackování zásilek po doručení zákazníkovi

  • práce s informačními systémy a interními dokumenty v anglickém jazyce

Profil kandidáta

  • velmi dobrou znalost německého (B2-C1) a anglického jazyka (B1-B2)

  • zkušenosti z oblasti logistiky, nákupu nebo zákaznické péče

  • odolnost vůči stresu

  • dobrý time management

  • samostatnost

Nabízíme

  • atraktivní mzda + měsíční bonus (pravidelně vyplácený)

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost práce na home office

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost jazykových kurzů

  • 25 dnů dovolené

  • podpora ze strany vedoucího, zaškolení team leaderem

  • příjemný kolektiv

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4427781  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.