Technik pro optimalizaci výrobních linek

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsi technik tělem i duší? Baví tě být neustále kolem strojů a zlepšovat je, nebo opravovat? Pokud ANO, a domluvíš se anglicky, nebo německy, máme tu pro tebe skvělou příležitost v zajímavé, technologicky vyspělé výrobě.

  • Optimalizace výrobních linek

  • Plánování a realizace údržby výrobních linek

  • Účast na organizování optimalizačních plánů a prací

  • Dohled nad kvalitou výrobků, plnění výrobního plánu a zmetkovitosti

  • Účast na validacích zařízení a kamer

  • Komunikace s techniky (dodavatelé) v angličtině/němčině

  • Objednávání a evidence náhradních dílů

Profil kandidáta

  • Vzdělání technikého zaměření - pozice je vhodná i pro absolventy

  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou velkou výhodou

  • Zkušenosti z oblasti údržby/servisu strojů jsou velmi vítány

  • Komunikativní znalost AJ, nebo NJ (na úrovni domluvení se s jinými techniky)

  • Vyhláška 50 je velkou výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

  • Mzda 40.000 - 55.000Kč na základě zkušeností (u absolventů může být nižší)

  • Vánoční odměny

  • Výrazný příspěvek na dojíždění

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Kafetérie

  • Týden dovolené navíc

  • Kvalitní zaškolení

  • Možnost jazykových kurzů

  • Odměny za zlepšováky a doporučení nového kolegy

  • Pravidelné firemní akce

  • Klimatizované prostředí

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková