Obráběč kovů Děčín - nástup do kmene společnosti

Ústecký kraj

Popis pozice

Do stabilní a zavedené společnosti v Děčíně hledáme obráběče kovů se zkušeností minimálně 1 rok na stejné pozici.
Budete provádět seřizování a obsluhu konvenčních strojů, vrtání, frézování a soustružení.

Profil kandidáta

  • SOU vzdělání strojírenského směru

  • Technická zdatnost

  • Čtení výkresové dokumentace

  • Ochota učit se novým věcem

  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • Základní mzda dle zkušeností ( po zaškolení až 35 000,- )

  • Bonusy

  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti

  • Přátelské pracovní prostředí

  • Příspěvek na stravování ( závodní stravování )

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Týden dovolené navíc

  • 2 Sick Days

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349