Strojník - obsluha stavebních strojů

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Pro stabilní, stavební společnost, která působí na českém trhu více, než 30 let, hledáme zkušené, ale i juniorní strojníky na nakladače, rypadla, dozery a gradery.

  • Obsluha stavební strojů v rámci zakázek po plzeňském, karlovarském a jihočeském kraji

  • Běžná údržba svěřených strojů

  • Provádění stavebních činností dle pokynů nadřízeného

  • Okruh staveb - silnice, mosty, budovy

  • V případě delšího dojezdu na zakázku zařízeno ubytování

Profil kandidáta

  • Průkaz strojníka - lze i propadlý

  • Zkušenosti se stavebními stroji velmi vítány, ale nebráníme se ani juniorům

  • Spolehlivost a flexibilita

  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Mzda 180 - 250Kč/hod dle zkušeností

  • Placené přesčasy, popřípadě možnost si je vybrat formou volna

  • Roční bonus

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost ubytování v těsné blízkosti Plzně

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Školení a vzdělávání

  • Zázemí silné společnosti s dlouhou tradicí

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4428163  Datum zveřejnění: 20.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 180 Kč/hod.