Manažer/ka obchodního týmu - finance

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáme obchodní duše, které jsou organizované, mají rádi kontakt s lidmi a chtěli by již vést a motivovat tým lidí.

Společnost Vám na oplátku nabídne úžasnou partu lidí, která táhne za jeden provaz, čisté praktiky a zaměstnaneckou smlouvu.

  • rozvoj a motivace svěřeného týmu

  • kontrolní činnost obchodních zástupců + nastavování cílů

  • aktivní nábor nových členů týmu

  • kontaktování zákazníků

  • vedení porad a reporting

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • zkušenost s vedením týmu výhodou

  • orientace v číslech, logické uvažování - zkušenosti jsou vítané z bank, call center, obchodních pozic

  • čestné jednání

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zaměstnaneckou smlouvu, stabilní a loajální tým lidí

  • pracovní dobu 7,5h

  • řádné a kvalitní zaškolení

  • výkonnostní bonusy ke mzdě

  • 28 dní dovolené + sick days

  • stravenkový paušál

  • cafeterie

  • služební automobil k soukromým účelům

  • pravidelné navyšování mzdy

  • motivační soutěže

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326