Právník v bankovnictví se skvělými benefity

Praha

Popis pozice

Mezinárodní banka s přátelskou a uvolněnou atmosférou, která si nepotrpí na přísný dress code, hledá do svého týmu parťáka na pozici právníka, který má zkušenosti z bankovnictví a ovládá angličtinu na pokročilé úrovni.

Odměnou Vám bude atraktivní mzdové ohodnocení, 6 týdnů dovolené, příspěvek do cafeterie až 18 000 Kč ročně, flexibilní pracovní doba, home office, stravenky, Multisport karta a mnoho dalšího! Nástup možný ihned nebo dohodou. Moderní kanceláře v Praze.

Pokud hledáte zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců a nabízí nadstandardní benefity, neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes!

  • poskytování právní podpory jednotlivým oddělením společnosti ve všech aspektech činnosti zaměstnavatele

  • příprava obchodních smluv a jejích návrhů

  • kontrola stávajících dokumentů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání – právnická fakulta v ČR

  • pokročilá znalost angličtiny (nezbytná kvůli cizojazyčným dokumentům i občasnému jednání se zahraničními kolegy)

  • praxe na pozici právníka v bance či finanční instituci podmínkou

  • výborná orientace v oblasti platebního styku a zákonu o spotřebitelském úvěru

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 60 000 – 80 000 Kč

  • roční bonus až 120 000 Kč na základě osobních výsledků i výsledků společnosti

  • smartphone a laptop

  • celkem 30 dní volna (dovolená, relaxační dny)

  • flexibilní pracovní doba

  • home office 2x týdně

  • stravenky

  • příspěvek do Cafeterie 6 000 až 18 000 Kč ročně podle odpracovaných let

  • příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění

  • příspěvek na Multisport kartu

  • zaměstnanecké úvěry

  • vzdělávací a jazykové kurzy, inspirativní workshopy a jiné rozvojové programy

  • oslavy, teambuildingy a další společné akce

  • občerstvení na pracovišti

  • přátelská a neformální atmosféra

  • moderní kanceláře v centru Prahy

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980