Kuchař až 42 000 Kč / měs.

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici kuchaře a chcete pracovat v zajímavé společnosti s tradicí?

Vyhovuje Vám režim krátký / dlouhý týden?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici HLAVNÍHO KUCHAŘE!
Příprava jídel pro větší restauraci, kde se stravují jak zaměstnanci, tak i zákazníci.

Profil kandidáta

  • SOU - vyučen kuchař

  • zkušenosti na podobné pozici alespoň 1 rok

  • samostatnost, spolehlivost

  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc (dle zkušeností)

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek do Cafeterie či Multisport karta

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalita: Praha - Ruzyně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová