Dubí - CNC obráběč

Ústecký kraj

Popis pozice

Chcete pracovat ve stabilní společnosti s tradicí, kde Vaši práci ocení? Zašlete nám životopis a získejte skvělou práci v přátelském kolektivu.

  • finální opracování výrobku ze speciálních vláken

  • soustružení, frézování a řezání

  • práce dle výrobních výkresů a v požadované kvalitě, rozměrech a tolerancích

Profil kandidáta

  • vyučen v oboru truhlář/ obráběč kovů (popř. prokazatelná praxe)

  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost

  • znalost práce na obráběcích, dřevoobráběcích strojích

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • ochota pracovat na směny (práce ve třísměnném provozu)

  • práce s OOPP (respirátor)

Nabízíme

  • práci ve stabilní výrobní zahraniční společnosti

  • mzda dle praxe a zkušeností, první přidání po 0,5 roce, další vždy po roce na základě hodnocení

  • roční valorizace mezd

  • 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou a dětské rekreace, firemní akce aj.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská