Třídění zásilek – dlouhodobá brigáda (155 Kč/hodina)

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro přední českou společnost, která usnadňuje e-shopům přepravu zboží k zákazníkům, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky, kteří pomohou s tříděním balíků během hlavní sezóny.

Nástup možný IHNED, spolupráce do KONCE LEDNA.

  • manipulace s balíky a jejich třídění

  • práce se čtečkou

  • práce na odpolední směně 13:00 - 20:00

  • práce na noční směně 24:00 - 8:00

Profil kandidáta

  • spolehlivost a fyzická zdatnost

  • přesnost a rychlost

  • 18 let vám již bylo

  • zkušenosti s prací na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • mzda 155 Kč/hodina

  • volné víkendy

  • smlouvu na DPČ

  • dlouhodobá spolupráce

  • výběr mezi odpolední a noční směnou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4429490  Datum zveřejnění: 21.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.