LEAN Specialista

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte vyučení technického směru? Máte zkušenost ve vedení projektů specializující se na zlepšení jednotlivých aktivit ve výrobě? Rád/ráda komunikujete v anglickém jazyce a nadále chcete ve svém novém zaměstnání využívat a zdokonalovat se v cizím jazyku?

Tak čekáme právě na vás. V případě zájmu, nám zašlete váš životopis.

  • tvorba plánu na zlepšování aktivit, budete tvořit ve spolupráci s manažerem výroby

  • přispění na vytvoření struktury LEAN aktivit

  • zodpovědnost za úspěšnou implementaci LEAN metod napříč celou organizací

  • trénink, vedení, monitorování, podpora a motivace spolupracovníků ke zlepšování výrobních procesů

  • aplikování  metod průmyslového inženýrství v organizaci

  • analýza výrobních a nevýrobních procesů v organizaci

  • spolupráce na inovacích produktů, procesů a strategických inovacích

  • spolupráce na vytváření/změně strategie společnosti

  • identifikace a eliminace plýtvání v procesech organizace

  • návrh nových pracovních postupů na zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce v rámci organizace

  • vzdělávání a trénink pracovníků v oblasti zlepšování procesů

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • zkušenost na vedení projektů a znalost výrobního procesu

  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni - komunikace se zahraničím, každodenní komunikace v angličtině po emailu

  • znalost na PC - MS Office, SAP - výhodou

  • analytické myšlení, schopnost najít cestu při vzniklém nedostatku nebo problému

Nabízíme

  • měsíční bonusy

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • obědy a nápoje zdarma

  • flexibilní pracovní dobu

  • 3 sick days

  • 25 dní dovolené

  • dobrý kolektiv

  • čisté a klidné pracovní prostředí

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4429714  Datum zveřejnění: 21.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.