Technik elektro - i pro absolventy

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máš vystudovaný elektro obor a hledáš příležitost, kde získat praxi v oboru? Nebo už praxi máš a hledáš možnost posunu a uplatnění svých zkušeností? Chceš práci u zaměstnavatele, který nabízí mnoho benefitů a kariérní růst?

Pro automotive společnost v Novém Jičíně hledáme elektrotechniky, kteří se budou podílet na testování elektronických součástek.

Pokud tato pozice neodpovídá tvým představám, protože máš více zkušeností, i tak se neváhej ozvat. Odorníky v elektro oborech hledáme stále!

✓ Testování elektronických komponent v rámci elektromagnetické kompatibility

✓ Spolupráce při tvorbě reportů z měření na základě požadavků kvality/zkušebny

✓ Správa a údržba zařízení pro měření

✓ Sledování změn technických specifikací a požadavků zákazníků v oblasti EMC

✓ Práce na ranní a odpolední směnu (do budoucna možný přechod na 3-směny)

Profil kandidáta

min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru

✓ znalost anglického jazyka (stačí pokud si zvládneš přečíst tech. dokumentaci v AJ)

✓ Technické a analytické myšlení

✓ Ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení

✓ Schopnost týmové práce

Nabízíme

✓ Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)

✓ Home office 2 dny / kalendářní týden

✓ 25 dní dovolené

✓ Sick Days – 2 dny / rok

✓ Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování

✓ Příspěvek na stravování

✓ Cafeterie Benefit Plus

✓ Variabilní bonusový systém

✓ Možnost jazykového a odborného vzdělávání

✓ Příspěvek na penzijní připojištění ihned po nástupu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Závodní stravování

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista