SAP ABAP Developer - full/part-time příležitost

Praha, Česko

Popis pozice

Chceš řešit výzvy spojené s nejnovějšími trendy v IT světě? Máš tah na branku a chuť učit se nové technologie? Jsi čerstvě po škole, ještě studuješ, nebo ses rozhodl změnit obor? A umíš programovat?

Přidej se k nám! Jsme jeden z nejvýznamnějších českých partnerů SAP. Našimi klienty jsou velké obchodní řetězce, banky, energetické společnosti, ministerstva, pivovary či výrobní podniky. Intenzivně rozšiřujeme svůj tým, a proto hledáme nové kolegy na pozici SAP ABAP Developera.

  • vyvíjet aplikace podporující firemní procesy

  • používat různé technologie a programovací jazyky – zejména ABAP a UI5 FIORI

  • podílet se na zajímavých projektech a přispívat k jejich úspěšnému dokončení.

Profil kandidáta

  • můžeš být i VŠ student – nemáme problém se spoluprací na částečný úvazek

  • máš praxi v programování a zkušenosti s ABAP

  • nebojíš se nových věcí a před výzvami se nekrčíš v koutě

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení

  • odborný profesní růst

  • přístup k novým technologiím

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost home-office

  • zvýhodněný mobilní tarif

  • telefon a notebook

  • jazykové kurzy v rámci firmy

  • multisport kartu

  • firemní kulturu zaměřenou na work-life balance a minimum hirarchie

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4430078  Datum zveřejnění: 22.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.