SAP S/4HANA Cloud Konzultant – Finance/Nákup/Správa nemovitostí

Praha, Česko

Popis pozice

Zajímá tě, jak velké firmy řídí svoje finance a controlling? Nebo spíše řízení procesů správy nemovitostí? A co nákupní procesy? Chceš tyto procesy analyzovat a hledat jejich optimální podporu informačním systémem SAP S/4HANA Cloud?

Jsme jeden z nejvýznamnějších českých partnerů SAP. S implementací komplexních ERP projektů postavených na SAP máme nejvíce zkušeností a baví nás to. Našimi klienty jsou velké obchodní řetězce, banky, energetické společnosti, ministerstva, pivovary či výrobní podniky. Intenzivně rozšiřujeme svůj tým specializující se na implementace a nasazování Cloud verze ERP systému S/4HANA Cloud. A proto hledáme nové kolegy na pozici S/4HANA Cloud konzultanta, a to do těchto segmentů:

  • Finance

  • Nákup

  • Správa nemovitostí

  • návrh pokrytí procesů nástroji SAP S/4HANA Cloud

  • nastavení a přizpůsobení SAP S/4HANA Cloud potřebám zákazníka

  • pomoc zákazníkům analyzovat potřeby a hledat pro ně optimální řešení

  • vzdělávání se ve finančních modulech SAP S/4HANA Cloud a procesech finančních/nákupních/správy nemovitostí

Profil kandidáta

  • znalost struktury některého z ERP systémů (SAP výhodou)

  • pokročilá znalost AJ

  • ochota cestovat k zákazníkům v rámci ČR (možnost i zahraničí)

  • spolehlivost, odpovědnost, komunikační schopnosti

  • znalost NJ je výhodou

V segmentu finance dále potřebujeme:

  • zkušenost s účetnictvím v praxi

  • praktickou znalost finančních a controllingových procesů

V segmentu správy nemovitostí bys měl mít:

  • praxi se správou nemovitostí

  • praktickou znalost procesů správy nemovitostí

V segmentu nákupu jsou nezbytné:

  • zkušenosti s nákupem v praxi

  • praktická znalost nákupních procesů

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení

  • odborný profesní růst

  • přístup k novým technologiím

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost home-office

  • zvýhodněný mobilní tarif

  • telefon a notebook

  • jazykové kurzy v rámci firmy

  • multisport kartu

  • firemní kulturu zaměřenou na work-life balance a minimum hirarchie
    Zaujala tě nabídka, ale nevidíš se ve všech požadavcích? Nevadí, i tak se nám ozvi! Věříme, že osobnost a ochota učit se je často mnohem důležitější, než tvrdé dovednosti ?

    Vyplň o sobě základní informace a odešli své CV ještě dnes!

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Marrone
+420703477905
ID: 4430081  Datum zveřejnění: 22.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.