Pracovník call centra - pasivní linka. Ústí nad Labem

Ústecký kraj

Popis pozice

Do stabilní a moderní firmy hledáme nové kolegy na pozici operátor Call centra ( pasivní linka ).
Jako operátor/ka na pasivní lince budete zvedat telefony a řešit požadavky zákazníků.

Nebojte se, nikomu nic prodávat ani nabízet nebudete :)

Důkladně Vás zaškolíme, absolvujete náslechy a budete mít k ruce zkušené kolegy, kteří vám vždy se vším rádi poradí.

Profil kandidáta

  • Komunikativní a vstřícné vystupování

  • Plynulá čeština

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Schopnost empatie

  • Stresuodolnost

  • Spolehlivost

Nabízíme

  • Práci na HPP

  • Přátelský kolektiv a moderní kancelář v centru Ústí nad Labem

  • Nástupní mzda 20.000Kč

  • Bonus 6.000Kč

  • Stravenkový paušál

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349