Elektromechanik - údržba plynovodu - Kouřim

Středočeský kraj

Popis pozice

  • Zabezpečovat provoz a obsluhu plynárenského zařízení

  • Zodpovídat za řízení provozu a provádět manipulaci a obsluhu technologického zařízení kompresní stanice a přepravní soustavy v souladu s požadavky a pokyny dispečinku

  • Provádění dohledu nad technickými zařízeními kompresní stanice

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání v oblasti elektro

  • Min. 1 rok praxe v oboru

  • Platná vyhl. č. 50/78 Sb. § 6

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém směnném provozu

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba 37,5 hodin týdně

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 Sick days

  • 1 den placeného volna na mimořádné události jako je stěhování, účast na vlastní promoci nebo doprovod dítěte do 1. třídy ZŠ

  • Flexipass

  • Multisport karty

  • Stravenky

  • Penzijní připojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4431455  Datum zveřejnění: 23.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.