Zástupce vedoucího výroby s angličtinou

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste člověkem ze strojírenství se zkušenostmi s vedením výrobního týmu, nebo absolvent VŠ zaměřenou na strojírenství? Dokážete komunikovat anglicky? Pokud ANO, hledáme právě vás do menší, strojírenské společnosti, která se jako start-up postupně rozrůstá.

  • Řízení výroby a plnění výrobních plánů na základě priorit a dodávek

  • Úzká spolupráce s vedoucím výroby v rámci plánování počtu zaměstnanců na konkrétních směnách

  • Zajišťování potřebného vybavení pro jednotlivé výrobní úseky

  • Sledování a řízení efektivity a produktivity jednolivých pracovišť

  • Vzdělávání podřízených za účelem nastavení zastupitelnosti a flexibility

Profil kandidáta

  • VŠ strojírenského zaměření v případě absolventa, nebo zkušenosti s vedením výrobního týmu ve strojírenství (mistr, APU manažer, atd.)

  • Komunikativní znalost angličtiny - primárně pro komunikaci s nadřízeným a vedením

  • Chuť se učit, vymýšlet a posouvat

Nabízíme

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení

  • Prémie za docházku

  • Prémie za kvalitně odvedenou práci

  • 13. mzda

  • Stravenky 100Kč/den

  • Týden dovolené navíc

  • 2 dny Sick days/rok

  • Moderní prostředí start-upu s mnoha možnostmi seberealizace

  • Moderní strojní vybavení

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková