Mzdový specialista s AJ

Praha

Popis pozice

Pro nadnárodní, stabilní společnost, která rozšiřuje svůj tým hledáme ZKUŠENÉHO MZDOVÉHO SPECIALISTU. Jde o kompletní přípravu mezd a správu dat, o spolupráci externím poskytovatelem mezd. Komunikace probíhá v češtině a v angličtině.

  • Komplexní mzdový proces: od přípravy dat a kontrol až po finální odsouhlasení - ve spolupráci s externím poskytovatelem mezd.

  • Participace v projektech zlepšování různých mzdových oblastí (přesčasů, docházky, reporting a optimalizace SAP)

  • Komunikace s vedením a se zaměstnanci - poradenství v oblasti mzdové problematiky

  • Reporting a správa dat

  • Komunikace s externím mzdovým poskytovatelem, daňovými poradci, s interním controllingovým týmem

Profil kandidáta

  • Relevantní odborné zkušenosti v oblasti mezd

  • Znalost Zákoníku práce především se zaměřením na oblast mezd

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – NUTNOSTÍ, je zde častá komunikace s cizinci

  • Znalost práce v MS Excel

  • Umět si zorganizovat práci

  • Pečlivost

Nabízíme

  • Mzdu 65-75.000,-Kč a k tomu bonusy/prémie

  • 5 týdnů dovolené plus sickdays

  • Flexibilní pracovní dobu a vlastní organizaci náplně práce

  • Homeoffice je samozřejmostí.

  • Vzdělávací kurzy a školení a poskytujeme i příspěvek na vzdělávání

  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, dále příspěvek na volný čas dle zaměření (sport nebo kultura)

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Možnost umístit děti do firemní školky

  • Lokalitu v centru Prahy, hned u metra

  • Nadnárodní, stabilní společnost

  • Plně placená karta MHD

  • Plně placená karta MultiSport

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297