Elektro-konstruktér

Liberecký kraj

Popis pozice

  • Příprava designů architektury elektro zapojení pro statické i dynamicky nasvícené instalace případně i pro kinetické instalace

  • Návrhy světelných zdrojů a zpracovávání výpočtů osvětlení

  • Práce na velké variabilitě zadání, od menších instalací pro soukromé rezidence až po velké komerční a developerské projekty

  • Úzká spolupráce s oddělením projektového řízení, designu, samostatnými mechanickými konstruktéry, R & D, výrobou a instalací

  • Komunikace s klientem a dodavateli

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru

  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici

  • Počítačové znalosti: MS Office, CAD Software

  • Znalosti v oblasti návrhu elektroinstalace, případně elektrických zařízení a strojů

  • Znalost tvorby technické výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Nástup možný ihned

  • Fin. ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • HO

  • Notebook a mobil

  • Stravenkový paušál

  • Kafetérie

  • Multisport Karta

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4432001  Datum zveřejnění: 25.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.