Elektroúdržbář

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s elektroúdržbou ve výrobní sféře? Nebo jste čerstvým absolventem SOU/SŠ elektro a chcete tyto zkušenosti získat? Ať tak či tak, dejte mi o sobě vědět!

Do výrobní společnosti v Hradci Králové posilujeme tým údržbářů! Práce je přímo do kmene společnosti v 12ti hodinových směnách (u zkušených kandidátů možnost domluvy na 1 směnu pondělí - pátek)

Náplň práce:

  • práce na elektrických zařízeních ve výrobě a jejich údržba

  • diagnostika závad a opravy

  • montáž elektrozařízení, zapojování, rekonstrukce atd.

  • elektroúdržbářské práce v areálu společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ/SOU v oboru elektro

  • praxe na obdobné pozici výhodou

  • vyhláška 50 alespoň par. 5

  • znalost práce na PC

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky v hodnotě 165Kč

  • příspěvek na dopravu

  • docházkový bonus

  • příspěvek na penzijko

  • pojištění odpovědnosti

  • občerstvení na pracovišti

  • Multisport kartu

  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Nadstandardní lékařská péče

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová