Hledáme provozního elektrikáře! Volné víkendy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do prosperující, mezinárodní, automotive společnosti, hledáme provozního elektrikáře! Můžete se těšit na 13. a 14. plat, volné víkendy a samozřejmě stabilní zaměstnání s přátelským prostředím!

  • Opravy elektrických a elektronických zařízení

  • Údržba výrobního zařízení a objektů související s oborem elektro

  • Vedení evidence poruch

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru elektro

  • Platnou vyhlášku 50/78Sb. – min. §6

  • Praxi v elektro oboru ve výrobní společnosti

  • Zkušenosti s opravami elektronických zařízení

  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy)

  • Dobrou fyzickou kondici (občasná práce ve výškách)

Nabízíme

  • Práci přímo v kmeni společnosti

  • Finanční ohodnocení nad průměrem regionu (měsíční prémie, docházkový bonus, nadstandardní příplatky, 13. a 14. plat)

  • Dovolená navíc

  • Závodní dotované stravování

  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění

  • Program Benefit Plus - roční příspěvek na sport, léky či kulturu dle vlastního výběru

  • Benefit ELA – anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie

  • MultiSport kartu

  • Práce na 3 směny - volné víkendy!

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4433748  Datum zveřejnění: 27.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.