Elektromechanik – nástup do kmenového stavu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do Ostravské společnosti nabíráme nové kandidáty na pozici Elektromechanik. Pokud máte pracovní zkušenosti na obdobné pozici, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

  • montáž elektrického zařízení do vagónů a propojování jednotlivých celků

  • práce dle výkresové dokumentace, schémat zapojení, návodů a technologických postupů

  • stříhání a ukončování vodičů, lisování kabelových ok

  • zapojování rozvaděčů, řídících pultů, transformátorů, měničů apod.

Profil kandidáta

  • SŠ elektro

  • platná vyhl. 50/1978

  • NUTNÁ znalost čtení z výkresové dokumentace

  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

  • smysl pro detail

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení

  • týden dovolené nad rámec zákona

  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

  • závodní stravování

  • příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity – karta Edenred

Benefity

  • Závodní stravování

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4436040  Datum zveřejnění: 30.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.