Inženýr kvality s Němčinou

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte technické vzdělání či zkušenosti s oborem kvality? Pohybujete se v prostředí automotive či jiné větší výrobě? Jste rozený vyjednávač, prozákaznicky orientovaný a komunikativní člověk s dobrou znalostí německého jazyka?

Pro tradiční a stabilní automotive výrobu na Náchodsku hledám Inženýra kvality pro významné zákazníky!

 Náplň práce:

  • zpracování reklamací a požadavků zákazníka

  • řešen neshod, provádění analýz, práce s 8D reporty

  • implementace nápravných i preventivních opatření do výroby

  • provádění výrobkových auditů, příprava zákaznických auditů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání a praxe v oboru

  • znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, 5x proč apod.)

  • orientace v normách ISO 9001, VDA a IATF 16949

  • německý jazyk na komunikativní úrovni

  • běžná práce na PC

  • řp. B

  • dobré vyjednávací a prezentační schopnosti

  • ochota cestovat k zákazníkům

Nabízíme

  • samostatnou pozici se služebními cestami

  • možnost růstu (kariérního i platového)

  • zajímavé bonusy a benefity

  • 5 týdnů dovolené + 12 dnů volna navíc

  • příspěvek na stravování i na volnočasové aktivity

  • a další...

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mě kontaktovat, popř. rovnou zašlete životopis přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová