Employer branding specialista - Praha Karlín

Praha

Popis pozice

Jste ten/ta, kdo umí zajistit, aby uchazeči o firmě věděli ještě dřív, než vůbec začnou hledat novou práci? Nebo když ji začnou hledat, že naleznou právě naši společnost?
Jste již na úrovni, kdy umíte vymyslet strategii employer brandu a navrhnete konkrétní kroky, jak komunikací přitáhnout vhodné zaměstnance? Umíte předložit výstupy z kampaní a obhájit závěry?
Poradíte si se sociálními sítěmi? Víte, jak se postarat, aby byl obsah vidět na sociálních sítích?

Koho naopak nehledáme? Nehledáme personalistu na administrativu smluv a nástupů. To u nás dělají jiní kolegové. Vy se budete věnovat značce zaměstnavatele a budovat dobrou pověst společnosti na pracovním trhu.

  • Budete spolupracovat na tvorbě Employer Branding strategie - připravovat marketingové materiály, obsah na kariérní stránky, aktivně vyhledávat platformy

  • Firemní komunikace směrem dovnitř i ven

  • Copywriting

  • Správa sociálních sítí

  • Spolupráce se vysokými školami

  • Prezentace na job fairech a dalších akcích zaměřených na nábor zaměstnanců a zviditelnění firmy jako zaměstnavatele

Profil kandidáta

  • Máte nějaké zkušenosti s budováním značky zaměstnavatele a pracovním trhem.

  • Podmínkou je velmi dobrá angličtina a plynulá čeština. Zaměstnanci jsou z převážné míry cizinci.

  • Kreativně a flexibilně přistupujete k řešení problémů

  • Máte odvahu zkoušet nové věci, dělat chyby a učit se z nich, diskutovat s týmem o možnostech.

  • Umíte pracovat s textem a máte kultivovaný projev.

  • Důslednost a pečlivost ve smyslu dotahování věcí do konce, sledování výstupů

  • Logické myšlení, vidění souvislostí

Nabízíme

  • Mzdu 60-70.000,-Kč a k tomu bonusy/prémie

  • 5 týdnů dovolené plus sickdays

  • Flexibilní pracovní dobu a vlastní organizaci náplně práce

  • Homeoffice je samozřejmostí.

  • Vzdělávací kurzy a školení a poskytujeme i příspěvek na vzdělávání

  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, dále příspěvek na volný čas dle zaměření (sport nebo kultura)

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Možnost umístit děti do firemní školky

  • Lokalitu v centru Prahy, hned u metra

  • Nadnárodní, stabilní společnost

  • Plně placená karta MHD

  • Plně placená karta MultiSport

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297