REFERENT NÁKUPČÍ s AJ | Valašské Meziříčí

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti s nákupem? Jsou vám potraviny a potravinářský průmysl blízky? Pokud k tomu hovoříte anglicky, našel/našla jste pozici přímo pro Vás. Těšit se můžete na řadu benefitů a hlavně stabilní pozici v tradiční společnosti.

  • zajištění nákupních procesů skrze komunikaci s dodavateli

  • zpracování objednávek včetně jednání o ceně

  • vyřizování reklamací

  • spolupráce s ostatními manažery nákupu a dalšími odděleními – logistickou kanceláří, back office a s dalšími souvisejícími zaměstnanci (výroba, sklad, logistika atd.)

  • kontrola úplnosti a schválení přepravních dokladů, včetně mezinárodních

  • evidence cen a plánu dodávek dle platných harmonogramů

  • zajištění vytížení a logistiky příjmových ramp dle požadavků skladu a následná kontrola

  • příprava podkladů pro administraci za účelem zadávání dat do informačního systému

Profil kandidáta

  • zkušenosti z nákupu

  • komunikační a vyjednávací schopnosti

  • AJ komunikativní B2 - slovem i písmem

  • řidičský průkaz sk. B

  • práce na PC, znalost práce v informačním systému SAP výhodou

  • proaktivní přístup

Nabízíme

  • jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání

  • slevy na produkty firmy

  • roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea

  • 6 dnů sick days

  • příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc

  • každoroční vyhlášení 15 nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč

  • závodní stravování (snídaně, obědy, večeře)

  • příspěvek na dopravu/ubytování (bydliště vzdálenější 25 km)

  • odměna za doporučení nového kolegy 20.000,- Kč

  • týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem)

  • kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA

  • slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partner

  • firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4454535  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.