Finanční Kontrolor AJ+NJ| Home office, odměny, benefity

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Jste finanční analytik, contoller, který by se rád(a) zapojil(a) do zajímavých projektů velké mezinárodní společnosti? Pokud hovříte anglicky a německy, je tu pro vás skvělá příležitost získat výborně placenou práci ve stabilní firmě,která prosperuje a má velký brand. :-)

  • zodpovědnost za finanční stránku projektu a jeho včasné doručení

  • zodpovědnost za podrobné plánování a kontrolu projektových nákladů

  • sledování skutečných nákladů a výnosů oproti budgetu a prognóz

  • aktivní komunikace se zákazníkem

  • podpora projektového inženýra

  • shromažďování dat pro fakturaci a sledování milníků fakturace

  • příprava a vystavování faktur

Profil kandidáta

  • vzdělání ekonomického/finančního směru

  • komunikativní AJ a NJ (emailová komunikace a ústní komunikace)

  • zkušenosti v ERP SAP

  • praxe na pozici s čísly, fakturacemi, náklady či s projektovým řízením

Nabízíme

  • roční finanční bonus

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • každoroční revize mezd

  • možnost práce z domu (Home Office)

  • finanční příspěvek na práci z domu

  • MultiSport karta

  • možnost se vzdělávat – externí kurzy a konference

  • jazykové kurzy – skupinové, individuální nebo online

  • stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)

  • příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z vaší měsíční mzdy navíc)

  • možnost nákupu akcií společnosti

  • firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu

  • notebook a mobilní telefon

  • volno navíc při mimořádných životních událostech

  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)

  • zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)

  • slevy u partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava atd.)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Homeoffice

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4454536  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.