Dispečer překladiště balíků

Hradec Králové, Česko

Popis pozice

Stále ještě hledáme nové kolegy do týmu dispečerů, nástup možný ihned!!!

Pokud hledáte jistou práci v nejisté době a nevadí Vám čistě noční směny, neváhejte a přihlaste se!

Ideální kandidát má praxi z balíkového překladiště či depa, popř. s vedením skladu (výroba, obchod), expedice apod. a má zkušenosti s vedením a koordinací lidí - jste to právě Vy?

Náplň práce:

  • řízení práce skladníků a řidičů

  • koordinace procesu nakládky/vykládky

  • dohled nad technologiemi pro třídění balíků

  • přílsušná administrativa

Profil kandidáta

  • ochota pracovat na noční směny (cca 19 - 3:30)

  • SŠ vzdělání (technika, logistika, doprava)

  • práce na PC

  • dobré organizační a komunikační schopnosti

  • schopnost rozhodovat se rychle a efektivně

  • zkušenosti s prací s lidmi a jejich vedením

Nabízíme

  • stabilní mzdu s pravidelnou valorizací a dalšími příplatky

  • 13. plat

  • sezónní bonusy

  • 5 týdnů dovolené + 2 dny fitdays

  • stravenky, Multisport kartu

  • odměny do Cafeterie

  • nadstandardní zdravotní péče

...a další benefity

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zareagujte přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4454858  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.