International Product Manager (průmyslové nástroje)

Praha

Popis pozice

Naším klientem je úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslových nástrojů, v současné době potřebuje rozšířit svůj tým o nadšeného kolegu na pozici:

International Product Manager

  • Úzká spolupráce s vedoucími představiteli a zainteresovanými stranami na vývoji a správě produktového portfolia OEM přizpůsobeného potřebám zákazníků v Evropě

  • Vyjednávání a správa dodavatelských smluv s podporou ze strany produktového managementu

  • Zodpovědnost za výběr produktových řad, včetně pravidelného přezkumu sortimentu

  • Shromažďování produktových dat pro podporu týmu

  • Spolupráce s dodavateli a vedoucími prodeje pomocí interních a externích zdrojů dat ke stanovení cen produktů

  • Zajištění plynulé komunikace napříč pobočkami a členy týmu

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenost s produktovým managementem v mezinárodním prostředí min. 5 let - technický produkt

  • Plynulá znalost ČJ a AJ

  • Ochota a flexibilita cestovat po Evropě

  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení

  • Příležitost realizace v nadnárodním projektu

  • Skvělý tým i společnost

  • Práce na HPP, nástup 1/2023

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828