Pracovník tiskárny - zajištěné ubytování!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do Opavské tiskárny s mnohaletou tradicí hledáme tiskaře.

  • Obsluha moderního pěti až osmibarevného ofsetového stroje Heidelberg nebo Komori

  • Nastavení požadovaného odstínu barvy přesně dle požadavků zákazníka

  • Průběžná kontrola kvality tisku

  • Nahrávání programů tisku dle dané zakázky

  • Zakládání tiskových desek a papíru do stroje

  • U formátu B1 na tiskovém stroji asistuje pomocník

  • Práce na 12-ti hodinové směny

Profil kandidáta

  • Zkušenost s tiskem na ofsetovém stroji

  • Zodpovědný přístup ke svěřené zakázce

  • Odolnost vůči stresu

  • Ochota pracovat na 12hodinové směny na krátký/dlouhý týden

Nabízíme

  • Zajištění ubytování za velmi výhodné nájemné

  • Dotované stravování

  • Pravidelné vyplácení bonusů ke mzdě

  • Přátelský kolektiv

Benefity

  • Zajištěné ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4455119  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.