Projektový manažer - automotive

Jihočeský kraj

Popis pozice

Umíte koordinovat technické změny a vést projekty? Automobilová výrobní společnost zaměřená na vstřikování plastů hledá do svého týmu právě vás!

  • Realizace objednávek a nových zákaznických projektů ve stanovené lhůtě

  • Podpora péče o zákazníky a koordinace technických změn dle požadavků

  • Návrhy k posouzení a volbě dodavatelů

  • Koordinace týmů napříč společností

  • Spolupodílení se na přípravě a vyhodnocení studie proveditelnosti

  • Návrhy racionalizačních projektů

  • Reporting

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání

  • Znalost nástrojů APQP, PPAP, MS Project

  • Znalost systému kvality FMEA, SIX SIGMA a norem automotive (VDA, IATF, DIN atd.)

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Organizační schopnosti

  • Znalost oboru vstřikování plastů výhodou

Nabízíme

  • Pracovní příležitost uplatnit se v menší společnosti

  • Stabilní, mezinárodní prostředí, rodinný přístup

  • Možnosti profesního růstu, vzdělávání a seberealizace

  • Platové ohodnocení dle zkušeností

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravné

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

  • Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395