Operátor lakovny

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro menší firmu s rodinnou atmosférou hledáme kandidáta na pozici míchače barev. Zájemci zasílat své životopisy na mail: [email protected]

  • Připrava barvy do výrobního procesu lakování.

  • Dále po zapracování nastavení pistolí pro aplikaci barvy na poklice v lakovací kabině.

Profil kandidáta

  • Praxi lakýrníka výhodou (jinak zaučíme)

  • Zkušenosti s lakováním a mícháním barev výhodou

  • Spolehlivost, samostatnost

  • Dobrý zdravotní stav

  • Ochotu pracovat ve směnném provoze (3 směnný provoz)

  • Ochotu pracovat s barvami a ředidlem

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr

  • Příjemné prostředí a dobrý kolektiv

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4455354  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.