Provozní elektrikář Pardubice/Přelouč

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro českou společnost, zabývající se obchodem a výrobou v zemědělském oboru, hledám pracovníka údržby - elektro.

Práce je ve středisku v Pardubicích nebo v Přelouči s výjezdy do ostatních provozoven ve Východních Čechách - pouze 1 směna, stabilní práce, prima kolektiv!!!

Náplň práce:

  • preventivní elektroúdržba veškerých výrobních i nevýrobních zařízení

  • řešení nenadálých poruch

  • výjezdy i do ostatních středisek ve východních Čechách

  • evidence servisních úkonů a použitého materiálu

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ elektro

  • vyhláška 50 par. 6

  • praxe na podobné pozici

  • řp. B

  • zkušenosti s MaR výhodou

  • spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • stabilní práci a plat + bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • příspěvky na stravování

  • rekreační objekty pro Váš odpočinek

Zaujala Vás nabídka? Zašlete mi Váš životopis a já se Vám ozvu s dalším postupem.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4455358  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.