Controller - M/Ž, práce vhodná pro absolventy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Aktuálně hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni, který se bude starat o oblast Controllingu a společně s ostatními členy týmu vytvoří silný tým pro podporu celé společnosti.

  • Worldwide zodpovědnost za Controlling Nákladových Středisek a Headcountu

  • Aktuál/Forecast/Budget – reporting a koordinace Forecast/Budget

  • Diskuze s vedoucími Nákladových Středisek

  • Koordinace přeúčtování nákladů mezi Nákladovými Středisky

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v ekonomické oblasti

  • Anglický jazyk v psané i mluvené podobě (úroveň B2)

  • Znalost MS Office (Outlook, Excell, PowerPoint)

  • Praxe v ekonomické oblasti nebo controllingu výhodou

  • Zkušenost z mezinárodní firmy výhodou

  • Flexibilita, analytické myšlení

Nabízíme

  • Přístup k nejnovějším technologiím

  • Možnost kariérního růstu

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravné

  • Pružná pracovní doba

  • Závodní stravování

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4457193  Datum zveřejnění: 31.10.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.