Operátor montáže - pouze ranní směna

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Není Vám cizí výrobní prostředí a považujete se za zručného člověka? Pokud hledáte práci s nástupem co nejdříve, máme nabídku právě pro Vás!

  • montáž a kompletace výrobku

  • práce dle výkresové dokumentace

  • kontrola kvality

Profil kandidáta

  • manuální zručnost, ideálně i předešla zkušenost z výroby

  • zodpovědnost a samostatnost

  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle Vaší šikovnosti a zkušeností

  • pouze ranní směny, po-pá od 6:00 do 14:30

  • 25 dnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc

  • bonusy ke mzdě navíc

Místo pracoviště: Brno-Řečkovice

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4457455  Datum zveřejnění: 1.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.