Účetní junior

Praha

Popis pozice

Máte vzdělání ekonomického směru a zkušenost s pozicí učetní? Zajímáte se o obor a domluvíte se v anglickém jazyce? Vyhovuje Vám místo pracoviště Praha 9, tak nám o sobě dejte vědět. Nabízíme stabilní zaměstnání s atraktivním balíčkem zaměstnaneckých benefitů. 

  • podpora účtárny: zpracování vybraných dodavatelských faktur, spolupráce na měsíčních uzávěrkách

Profil kandidáta


  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)

  • znalost práce s ERP systémem (Oracle výhodou)

  • zkušenosti z podobné pozice výhodou

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • uživatelská znalost práce na PC

  • zodpovědný a aktivní přístup 

Nabízíme


  • stabilní zaměstnání na dobu určitou do září 2026 s možností prodloužení

  • zajímavou pracovní příležitost v lokalitě Praha 9 Běchovice

  • možnost uplatnit své zkušenosti a získat nové v prosperující mezinárodní společnosti 

  • příležitost se rozvíjet - kariérní růst

  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, měsíční prémie, pružná pracovní doba, vzdělávání)

  • možnost využití cizího jazyka

  • příjmné pracovní prostředí



NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4457457  Datum zveřejnění: 1.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.