Specialista HSE a kvality

Brno, Česko

Popis pozice

Pro klienta, který se zabývá výrobou produktů v oblasti energetiky a automatizace, hledáme Specialistu v oblasti HSE, který však bude také mít přesah do kvality. Pokud jsou Vám blízké oblasti zdraví, bezpečnost a životního prostředí a z kvality máte zkušenosti nebo jste ochotní se přiučit, neváhejte a čtěte dále.

  • zajišťování veškerých školení spojených s tématikou HSE a zlepšování kvality

  • zajišťování dodržování legislativních požadavků a předpisů

  • navrhovat zlepšení a jejich následná implementace

  • pravidelné porady s globálním týmem, vedení auditů

  • provádění bezpečnostních kontrol v terénu (pouze v rámci ČR)

  • spolupráce na vytváření bezpečnostního plánu pro realizaci servisních zakázek

  • vyhodnocování a návrhy řešení v oblasti kvality i zákaznických reklamací

Profil kandidáta

  • alespoň menší praxe z oblasti BOZP, ideálně obdobné pozice

  • angličtinu - budete komunikovat s mezinárodním týmem

  • řidičský průkaz sk. B - pro vyjížďky do terénu

  • orientace v legislativě spojené s EHS

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené

  • dotované stravování

  • flexibilní začátek i konec pracovní doby

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • zvýhodněný telefonní paušál

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4457617  Datum zveřejnění: 1.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.