HR generalist junior| Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte částečné zkušenosti v náboru? Baví vás HR a chcete se v něm rozvíjet? Pokud máte alespoň 1 rok zkušeností v personalistice (v agentuře stačí) a rozumíte trošku anglicky (A2-B1), dejte mi o sobě vědět, probereme detaily na pohovoru. :-)

  • HR reporting, příprava pracovních smluv, zakládání a scanování dokumentů

  • Starost o pracovně lékařské prohlídky

  • Vstupní školení + distribuce OOPP

  • Organizace periodických školení (VZV, plošiny, jeřáby), správa tréninkové databáze

  • Správa ID karet, řešení šatních skříněk

  • Nábor operátorů + THP pozic

  • Komunikace s agenturami ohledně nástupu, ukončování, změn apod.

  • Administrativní agenda nástupů

  • Podílení se na organizaci zaměstnaneckých akcí (teambuildingy, vánoční večírky…)

  • Účast na HR projektech

  • Komunikace napříč odděleními

Profil kandidáta

  • Praxe v náboru cca 1 rok, dále společnost zaučí

  • AJ (A2-B1) - nebát se občas hovořit, rozumět částečně písemným dokumentům

  • Flexibilita, schopnost hbitě reagovat a řešit situace

  • Příjemná a přátelská osobnost, která podpoří dobrou atmosféru v týmu

  • Touha se rozvíjet, učit, zdokonalovat v HR a pracovně-právní legislativě

  • Smlouva na dobu určitou - ochota pracovat jako zástup za rodičovskou

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Detailní zaučení a podpora v HR týmu

  • Přátelská a uvolněná atmosféra s milými kolegyněmi v kanceláři

  • 5 týdnů dovolené

  • Adekvátní mzda + 13. plat

  • Příspěvek do Cafeterie

  • Příspěvek na stravné

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Smlouva na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou

  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje

  • Dobrá dostupnost i MHD

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4459194  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.