Plánovač výroby (junior)

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro potravinářskou společnost s dlouholetou historií hledáme kandidáty na pozici plánovače výroby.
Jedná se o pobočku zahraniční společnosti sídlící v Karlovarském kraji, která sleduje aktuální trendy a ve velkém investuje do nových technologií. Pokud byste chtěl/a pracovat ve firmě, která vám nabídne možnost nastartovat vaši kariéru v potravinářství, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

  • Tvorba výrobního plánu a správa dat v systému

  • Komunikace se zákazníky a úprava výroby dle požadavků

  • Plánování vytížení výrobních linek

  • Spolupráce při kontrole a nákupu materiálu, při optimalizaci výroby

Profil kandidáta

  • VŠ vzděláním v oblasti ekonomie nebo logistiky

  • Zkušenost z obdobné pozice v oblasti potravinářství alespoň 1 rok

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň B1 – komunikace kolegy ze zahraničí)

  • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou

  • Řp. B

Nabízíme

  • Příležitost k získání zkušeností pro juniory

  • 13. mzda

  • Stravenkový paušál

  • Firemní byt nebo příspěvek na nájem v případě stěhování

  • Příspěvek na dopravu

  • Náborový příspěvek

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Relokační bonus

  • Příspěvek na ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4459195  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.