PHP programátor ( frontend i backend )

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Jste PHP programátor a hledáte uplatnění ve stabilní výrobní firmě?

Pokud ano, máme tu práci právě pro Vás :)
Budete programovat FrontEnd i BackEnd webové aplikace v automotive prostředí, budete analyzovat a podporotvat interní rozvoj a také budete spolupracovat napříč celou firmou ( výroba, administrativní oddělení, atd. )

Profil kandidáta

  • min. SŠ, praxe na podobné pozice min. 3 roky

  • znalost Linux, Apache, MySQL, PHP, JavaScript, AJAX, JSON, CSS, HTML, Bootstrap, Git

  • znalost Windows Server, MS SQL, Oracle, JDE, Sharepoint - výhodou

  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, dotahování svěřených úkolů do konce

Nabízíme

  • zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti

  • prostor pro vlastní iniciativu a seberealizaci

  • mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností

  • dotované závodní stravování

  • dny dovolené navíc

  • odměny za odpracované roky

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349