Procesní inženýr vstřikování plastů | atraktivní mzda + 13. plat

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme specialistu na plastařinu! Pokud se pohybujete v technologii plastů, baví vás nové projekty, účast na implementaci nových strojů do výroby a k tomu hovořite anglicky, tak je toto příležitost právě pro vás. Podpoříte tým procesních inženýrů v automotive a stanete se jedním z klíčových rolí na plantu vstřikolisů. :-)

  • Vytvořit poptávku (specifikaci) na výrobu formy u místních dodavatelů

  • Technická podpora při nákupu nových forem

  • Schopnost samostatně rozjet výrobu na novém nástroji - nastavení veškerých parametrů a následně je optimalizovat dle hlavních faktorů (kvalita, ekonomika, efektivita, životnost nástroje…)

  • Navrhovat změny, úpravy 3D dat výrobku

  • konzultovace a komunikace s dodavateli formy

  • Zpracovávat výstupy z Mold Flow analýz

  • Zkoušení forem - vzorování

  • Optimalizace výrobních procesů již v sérii, implementace změn na současných výrobcích

  • Podporovat technology, údržbu, nástrojáře

  • Zaškolování seřizovačů lisů

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s nastavením a optimalizací procesů vstřikování plastů (doprava, sušení, chlazení...)

  • Znalost strojů zejména Krauss Maffai (650/350/1300) a Haitian (900/400tun) a přidružených peripetií (Manipulace, Robot jako součástí vstřikolisu)

  • Zkušenosti s Mold Flow analýzou

  • Základní konstrukční technologické znalosti plastových výrobků, zejména při jejich konstrukci/designu

  • Základní konstrukční a technologické znalosti při výrobě forem, použité materiály a komponenty forem (těsnění, horké vtoky, vedení, čelisti, šoupáky….)

  • Znalosti výkresové dokumentace a její čtení

  • Komunikativní AJ, min. B2 (komunikace s dodavateli a mateřskou společností)

  • Samostatnost a proaktivní myšlení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Adekvátní mzda + 13. plat

  • Příspěvek do Cafeterie

  • Příspěvek na stravné

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje

  • Dobrá dostupnost i MHD

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Přátelská a uvolněná atmosféra

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4460504  Datum zveřejnění: 4.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.