Dispečer- vhodné i pro absolventy

Praha

Popis pozice

Máš vystudovanou logistiku a chceš zůstat v oboru?

Bydlíš v okolí Jažlovic či Říčan a vyhovuje ti dvousměnný provoz?

Tak hledáme právě Tebe!

Pro našeho klienta zabývající se expedicí zásilek hledáme vhodné uchazeče na pozici JUNIOR DISPEČER!

  • organizaci přeprav, zajištění každodenního provozu rozvozových aut

  • komunikaci s dopravci, zákazníky

  • spolupráci se skladem na příjmu zboží a příprava dokumentů

  • administrativní zajištění přepravy, přípravu dokladů pro řidiče

Profil kandidáta

  • zkušenost s vnitrostátní dopravou je vítána

  • znalost AJ výhodou

  • organizační schopnosti, komunikační dovednosti

  • vhodné i pro absolventa

  • ochotu pracovat na směny (ranní – odpolední)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti se silnou podnikovou kulturou

  • mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

  • stravenky v hodnotě 120 Kč / odpracovaný den

  • 4 týdny dovolené

  • lokalita: Praha - Jažlovice (možnost svozu ze stanice metra Roztyly / Opatov)

Benefity

  • Stravenky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová