MECHANIK strojů - pouze 1 směna!

Liberec, Česko

Popis pozice

Pro automotive společnost zde v Liberci hledáme šikovného seřizovače/mechanika, který chce pracovat pouze na 1 směnu!
Ve spolupráci s výrobou budete zjišťovat příčiny poruch a provádět záznamy o vykonaných opravách. Budete mít na starost preventivní prohlídky a kontrolu funkcí strojů a zařízení v záruční a pozáruční době. Oprava strojů a zařízení bude Vaší každodenní náplní práce a v případě potřeby budete nahlašovat nutnost objednání náhradních dílů.

Profil kandidáta

Požadujeme SŠ/výuční list (technický směr) a praxi z obdobné pozice jako seřizovač či mechanik, zodpovědnost a dochvilnost. 

Nabízíme

Na oplátku nabízíme motivační finanční ohodnocení od 35-45 000 Kč, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování (obědy za pár kaček), příspěvek na Multisport kartu a slevové poukázky. A další řadu benefitů, které Vám přestaví na osobním pohovoru. :-)

Benefity  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartuNABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Horčičková
ID: 4460690  Datum zveřejnění: 5.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.